Tag : сакал

Магазин Магазин слајдер

Сакал да реставрира уметничка слика од Богородица од 17 век, но ја деформирал до непрепознатливост

Слободен печат
Експертите за уметност во Шпанија побараа заострување на законите со кои се регулираат реставраторските трудови, откако копија на познатата слика од барокниот уметник Бартоломе Естебан...
Некатегоризирано

Струмичанец сакал да ја обљуби снаата

Вчера во 20.35 часот во СВР Струмица, Џ.М.(40) од с.Баница, струмичко, пријавила дека околу 19.30 часот, додека била во куќа во с.Баница, сопственост на Т.М....
Забава Магазин

Сакал да ја бакне девојката покрај себе на „Kiss Cam“, не можеше да поверува што направи таа (ВИДЕО)

Слободен печат
Сите знаат за непријатноста наречена „Kiss Cam“, особено популарна на американските кошаркарски натпревари – камерата „уловува“ некој пар во публиката и ги прикажува на голем...
Еспресо Хороскоп

Работи кои секој хороскопски знак БИ САКАЛ ДА ГИ СОКРИЕ од другите

Слободен печат
Секој хороскопски знак има свои врлини и маани, како и многу несигурности предизвикани од лошите страни. Во продолжение прочитајте ги најголемите тајни на секој знак...
Еспресо Шоу биз

Секси Севе ги ПОКАЖА совршените нозе, секој би сакал да ЅИРНЕ под тесното мини кожно здолниште (ФОТО)

Слободен печат
Северија Којиќ во текот на изминатиот викенд настапуваше во Цирих, а за своите обожаватели на Инстаграм објави фотографии од настапот. Згодната Севе за настапот избра...