• вклучи

Брена се вклучи во живо од луксузната вила, вниманието на фановите го привлече еден детаљ зад неа (ФОТО+ВИДЕО)

Лепа Брена се вклучи во пренос во живо од својата луксузна вила, а некои нејзини фанови забележаа детаљ зад неа кој таа случајно го покажа. 59-годишната балканска ѕвезда запеа за своите фанови на социјалните мрежи, а додека таа пееше, зад нејзината глава се покажа сликата на ѕидот, на која се наоѓа токму таа од младите …

Брена се вклучи во живо од луксузната вила, вниманието на фановите го привлече еден детаљ зад неа (ФОТО+ВИДЕО) Read More »