1 сукња, 5 тотално различни комбинации: Ова парче облека е единственото нешто што ви треба за ова лето (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоЖенаМагазинМода

1 сукња, 5 тотално различни комбинации: Ова парче облека е единственото нешто што ви треба за ова лето (ФОТО)

Погледнете зошто е доволно да имате една вистинска сукња и како неа можете да ја носите на дури 5 различни начини.

Важно е вашата сукња да биде со неутрална боја или дезен и вие сте ја „завршиле работата за оваа сезона“.

Погледнете зошто е доволно да имате една вистинска сукња и како неа можете да ја носите на дури 5 различни начини.

Бујна, плисирана сукња со миди должина, тоа е полн погодок, погледнете ги петте прекрасни комбинации.

1.Дневна комбинација

View this post on Instagram

Twirling into Tuesday💃 📸@recisir

A post shared by Antonela Cupic (@nella_choo) on

2.Комбинација за на работа

View this post on Instagram

Summer in the city ☀️ The feeling when you wake up and the sun is shining, it’s already 20 degrees and you realize it’s Friday 🙌🏻 Have a great day 💋 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ #summerinthecity #summerlook #cultgaia #hm #pleatedskirt #summerchic #streetstyle #scandinavianfashion #minimalistfashion #dagensoutfit #säkerstil #minstil #sommarmode #sommar #muoti #tyyli #päivänasu #bloggaaja

A post shared by Fashion & Style (@lifestyle_by_nicole) on

3.Спортска елеганција

View this post on Instagram

@pheebslfashion ✨ ————

A post shared by FASHIONGLOW • Fashion Inspo (@fashionglowlondon) on

4.Гламурозна комбинација

5.Романтична комбинација

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Исто прочитајте

Close
Close