1 сукња, 5 тотално различни комбинации: Ова парче облека е единственото нешто што ви треба за ова лето (ФОТО) - Слободен печат

1 сукња, 5 тотално различни комбинации: Ова парче облека е единственото нешто што ви треба за ова лето (ФОТО)

Важно е вашата сукња да биде со неутрална боја или дезен и вие сте ја „завршиле работата за оваа сезона“.

Погледнете зошто е доволно да имате една вистинска сукња и како неа можете да ја носите на дури 5 различни начини.

Бујна, плисирана сукња со миди должина, тоа е полн погодок, погледнете ги петте прекрасни комбинации.

1.Дневна комбинација

View this post on Instagram

Twirling into Tuesday💃 📸@recisir

A post shared by Antonela Cupic (@nella_choo) on

2.Комбинација за на работа

View this post on Instagram

Summer in the city ☀️ The feeling when you wake up and the sun is shining, it’s already 20 degrees and you realize it’s Friday 🙌🏻 Have a great day 💋 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ #summerinthecity #summerlook #cultgaia #hm #pleatedskirt #summerchic #streetstyle #scandinavianfashion #minimalistfashion #dagensoutfit #säkerstil #minstil #sommarmode #sommar #muoti #tyyli #päivänasu #bloggaaja

A post shared by Nicole (@lifestyle_by_nicole) on

3.Спортска елеганција

View this post on Instagram

@pheebslfashion ✨ ————

A post shared by Fashionglow (@fashionglowlondon) on

4.Гламурозна комбинација

5.Романтична комбинација

Прочитај повеќе

Колку поекстремно, толку повпечатливо: Вака се облекуваа на „Греми“ наназад низ годините (ФОТО)

Слободен печат

Како да измамите насмевка кај бебињата?

Слободен печат

Хороскопот открива: Која е идеалната професија за вас

Слободен печат

Беа блиски пријатели: Јелена Карлеуша вчера објави заедничка фотка со Тоше Проески (ФОТО)

Слободен печат

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Слободен печат

Зошто жените изневеруваат: Се чини дека за тоа е виновна биологијата!

Слободен печат

Остави Коментар

six + ten =

Прочитај повеќе

Наши миленици: МИСИ

Слободен печат

Најстарата манекенка и во 9-та деценија остава без здив

Слободен печат

Кејт Аптон: Бебето ми е поважно од слабеењето!

Слободен печат

Мафини со смрзнато овошје

Слободен печат

„Игра на тронови“: Нова серија за разочараните фанови

Слободен печат

Време е да раскинете? Можеби ова ќе ви помогне!

Слободен печат