Tag : тотално

Еспресо Жена Магазин Мода

1 сукња, 5 тотално различни комбинации: Ова парче облека е единственото нешто што ви треба за ова лето (ФОТО)

Слободен печат
Важно е вашата сукња да биде со неутрална боја или дезен и вие сте ја „завршиле работата за оваа сезона“. Погледнете зошто е доволно да...
Еспресо Секс

Колку долго треба да трае сексот за жената да биде тотално задоволена?

Слободен печат
Истражувањата докажаа дека просечното траење на сексот е помеѓу 5.5 и 7.5 минути. Но, дали тоа е доволно за жената максимално да ужива во сексот?...