Tag : потребно

Забава Магазин Магазин слајдер Семејство

Се што е потребно за живот го сместиле во 25 квадрати: Од камп приколка направиле вистински рај за уживање и релаксација! (ВИДЕО)

Слободен печат
Во оваа куќа, буквално секој агол е максимално искористен… Оваа неверојатна куќа на тркала, во која е сместено се што е потребно, е направена во...
Вести Македонија Слајдер

Заев: Потребно е продолжување на вонредната состојба

За да продолжи ефикасното справување со кризата, потребна е одлука за вонредна состојба. Во ситуација кога Собранието е распуштено, Владата, преку механизмите што ги има...
Еспресо Храна

Брзо и неодоливо вкусно: Колаче со кокос за кое не ви е потребно брашно и шеќер (ВИДЕО)

Слободен печат
Доколку сте љубител на оние брзи рецепти за колачи кои бараат мал труд и време, ова е совршениот рецепт за вас. Затоа денес ви претставуваме...
Еспресо Жена Магазин Убавина

Се што ви е потребно за совршени локни е пеглата за коса (ВИДЕО)

Слободен печат
Локни? Доколку толку многу сакате локни ви нудиме одличен трик како најбрзо и најубаво да ги направите. Доколку имате права коса и немате време да...
Еспресо Храна

Витаминскиот сок од рибизла е се што ви е потребно на оваа жештина (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
Нешто неочекувано, но сосема прилагодено на ова топло време… За подготовка на витаминскиот сок од рибизла е потребно: -1 килограм рибизли -1 килограм шеќер (за...
Еспресо Жена Магазин Мода

1 сукња, 5 тотално различни комбинации: Ова парче облека е единственото нешто што ви треба за ова лето (ФОТО)

Слободен печат
Важно е вашата сукња да биде со неутрална боја или дезен и вие сте ја „завршиле работата за оваа сезона“. Погледнете зошто е доволно да...