Во бел чаршаф и ништо друго на себе: Пејачката Наташа Малинкова се разголи на тераса во Охрид! (ФОТО)

Познатата пејачка Наташа Малинкова отсекогаш знаела како треба за да го привлече вниманието на јавноста.

Деновиве таа ги почести фановите со нови фотки на социјалните мрежи каде што позира покриена со бел чаршаф под кој нема ништо.

 

View this post on Instagram

 

Million dollar view 🥰 #view #instagood #instamood #lakeohrid #beautifuldestinations #mornings #likethis

A post shared by Natasa Malinkova (@natasamalinkova) on

Имено, убавата кавадарчанка се фотографираше како од мајка родена, прекриена само со чаршаф, а под фотките напиша, кратко и јасно:

– Разгледаница од Охрид!

Чиста десетка за „аутфитот“ и пејзажот во позадина.

 

View this post on Instagram

 

🧡 A postcard from Ohrid 🧡 #ohrid #macedonia #placestovisit #postcard #ınstagood #instamood

A post shared by Natasa Malinkova (@natasamalinkova) on

Прочитајте и...  Поранешниот сопруг на Линда Еванџелиста е обвинет за силување на тинејџерки!

Прочитај повеќе

Како да препознаете дека на вашето тело му недостига магнезиум? Минералот кој е важен за виталните функции!

Слободен Печат

Погледнете зошто путерот од кикирики може да ви помогне полесно да заспиете!

Слободен Печат

Малку жени би имале храброст да го облечат ова: Погледнете како се појави Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Страста на жената во овој хороскопски знак привлекува многумина, но е тешка за сакање!

Слободен Печат

Филмскиот фестивал во Кан ќе се одржи во мини, симболично издание!

Слободен Печат

Кајли Џенер ужива во есента: Најмладата милијардерка го дочека новото годишно време во бикини кое едвај ѝ ги задржа градите! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Морничавиот проект на Нетфликс: Што би направиле за само малку слава? (ВИДЕО)

Слободен печат

Ѕвездата од серијата „The Witcher“ сака да биде новиот Бонд: Дали Хенри Кавил е вистинскиот избор за агентот 007?

Слободен печат

Овој чај експресно помага во отстранување на болката во грлото и кашлањето!

Слободен Печат

На аукција вреќичката за инфузија која ја користел Мајкл Џексон

Слободен печат

Погледнете кое хоби најмногу ќе ве опушти: Одлично е за справување со стресот!

Слободен Печат

Прво инфаркт, па корона: Дејан Милиќевиќ сега си го „стесни“ желудникот и ослабе 35 килограми! (ВИДЕО)

Васко Спасоски