-1 C
Скопје

ВИДЕО: Канје ѝ подари на Ким холограм од нејзиниот татко, кој почина пред 17 години

Познатата ријалити ѕвезда била многу приврзана за нејзиниот покоен татко, а нејзиниот сопруг сега и дозволи на некој начин повторно да го види.

Ким Кардашијан минатата недела го прослави својот 40-ти роденден, обележувајќи го со внимателно испланирано патување на приватен остров со членови од семејството и пријателите.

Старлетата доби многу интересни подароци, но нејзиниот сопруг Канје Вест даде се од себе за да го разубави нејзиниот роденден, па ја изненади Ким со холограмот од нејзиниот покоен татко.

Фото:Инстаграм

Кардашијан го сподели видеото на Инстаграм и напиша:

Тој е толку реален, го гледав повторно и повторно, полна со солзи и емоции. Не можам да опишам колку им значи на моите сестри и мене, мојот брат, мајка ми, моите пријатели што го доживеавме ова заедно. Ти благодарам, Канје, за сеќавањето да го цениме засекогаш.

Прочитајте и...  Д-р Биљана Божиновска, специјалист по радиологија: Компјутерската томографија на белите дробови наспроти ковид-19

Холограмот на покојниот Роберт Кардашијан раскажува за тоа колку е горд на успесите на Ким, што сака да ги следи неговите стапки и да стане адвокат и дека е мајка на четири деца. Тој и го честита роденденот, а потоа танцува на песна што ја пееле тој и Ким кога таа била мала и ја слушале додека ја возел до училиште.

Продолжи да го правиш тоа што го правиш, Кимберли. Ти си убава душа. Знај дека сум многу горд на тебе и дека сум секогаш со тебе, вели тој на холограмот.

Фото: Инстаграм

На социјалните мрежи може да се прочитаат коментари дека Канје сепак претерал и дека подарокот е малку бизарен, додека има многу кои сметаат дека Ким не можела да добие подобар подарок.

Прочитајте и...  Д-р Елена Јовановска Јанева: Добро контролираната астма е најдобрата заштита од влошување на астмата предизвикана од ковид-19

Поврзани вести

Исповед на Холи Медисон, поранешна зајачица на „Плејбој“: Му бевме бели робинки на Хју Хефнер

Слободен Печат

Ева Мендес призна дека поради мајчинството го занемарила изгледот

Слободен печат

Предности на сокот од јаболка: Поволно делува при проблеми со црниот дроб и бешиката

Слободен печат

ФОТО | Моќниот Корлеоне го стасале годините: Ал Пачино низ улиците на Беверли Хилс едвај препознатлив

Слободен печат

Заштедете време: Еве зошто кујната секогаш ви е полна со валкани садови

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | Вистинската љубов е уште посилна во тешките времиња: Прекрасни фотографии од венчавката на двајца бездомници

Слободен печат

Остави Коментар