-2 C
Скопје

Tag : подарок

Магазин Магазин слајдер Сцена

Овие славни парови трошат богатство за „Денот на вљубените“! Златна маска за телефон, ѓердан од осум милиони долари…

Слободен печат
Додека некои парови не го слават „Денот на вљубените“, американските sвезди не пропуштаат да го одбележат со романтични вечери, а честопати и со милиони подароци....
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Џенифер Лопез се расплака од среќа: Алекс ја изненади на Денот на вљубените

Слободен печат
Латино дивата Џенифер Лопез навистина има среќа што покрај себе има човек како Алекс Родригез, кој на Денот на вљубените ја почести со подарок од...
Забава Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО: Оваа госпоѓа на сопругот за Денот на вљубените му ги подари сите фотографии од жените што ги лајкнал

Слободен печат
Госпоѓа Глорија стана хит на социјалната мрежа ТикТок откако сподели подарок за нејзиниот сопруг за „Денот на вљубените“. Глорија ги испечатила и му ги подарила...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Ѕвездите ве инспирираат за Денот на вљубените: Кој е идеален подарок за секој хороскопски знак

Слободен печат
Ако не знаете што да му подарите на вашиот партнер за Денот на вљубените, ѕвездите можат да ве инспирираат. Овен Се работи за енергични луѓе...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анџелина Џоли продава вреден подарок од поранешниот сопруг Бред Пит

Слободен печат
Анџелина Џоли продава една слика која британскиот премиер Винстон Черчил ја насликал за време на Втората светска војна, а која таа ја доби како подарок...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Гучи Мејн и подарил милион долари на сопругата бидејќи му родила син

Слободен печат
Раперот Гучи Мејн ја почестил својата сопругата Кејша Кор со милион долари, откако таа му родила момче, пишува „Унилад“. Раперот објави фотографија со новороденчето на...
Вести Регион Слајдер

Амбасадорот на БиХ во Русија потврди: „Свети Никола“ се врати во кабинетот на Додик

Слободен печат
Иконата на Свети Никола Чудотворец со која Милорад Додик неодамна го даруваше рускиот министер за надворешни работи, Сергеј Лавров е вратена во кабинетот на српскиот...
Спорт Фудбал

ФОТО: Ибра на сите соиграчи во Милан им купи ист подарок!

Слободен печат
Златан Ибрахимовиќ и натаму е омилена личност во соблекувалната на италијанскиот фудбалски клуб од „Сан Сиро“. Не само што и на 39 години игра фантастично,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Ким Кардашијан не игра „Монопол“ туку „Кимопол“ – најкул подарок за нејзиниот 40-ти роденден

Слободен Печат
Најпознатата ријалити ѕвезда на планетата за својот 40-ти роденден доби многу подароци, но таа сподели како изгледа еден од најкреативните подароци што ги добила во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Канје ѝ подари на Ким холограм од нејзиниот татко, кој почина пред 17 години

Слободен Печат
Познатата ријалити ѕвезда била многу приврзана за нејзиниот покоен татко, а нејзиниот сопруг сега и дозволи на некој начин повторно да го види. Ким Кардашијан...