Вака се носи најпопуларниот принт оваа сезона: Актерката воодушеви со модниот избор! (ФОТО) - Слободен печат

Вака се носи најпопуларниот принт оваа сезона: Актерката воодушеви со модниот избор! (ФОТО)

Овој принт воодушеви многу дами во светот, а ќе го гледаме и во текот на есента…

Аманда Холден присуствуваше на една церемонија за венчавање и за таа прилика избра фантастичен фустан. 48-годишната на себе имаше зелен фустан со цветен принт. Ваквиот модел, едноставно, го одзема здивот.

Должината беше совршена да ги истакне нејзините витки нозе. Аутфитот совршено го надополни малиот зелен шешир и восоките потпетици.

Овој модел на фустан и принт на неа е вистински моден погодок, а во текот на есента исто така ќе има голем успех, предвидуваат модните експерти.

Ќе го гледаме овој принт и токму овој крој на ракави на разни модни парчиња, од маици до кошули.

Прочитај повеќе

Хороскоп за 18 јануари – Прочитајте што ве очекува оваа сабота!

Слободен печат

Виц на денот: Прошетка

Слободен печат

Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Слободен печат

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Слободен печат

Идеи за прослава на детски роденден: Нека биде настан за паметење!

Слободен печат

Остави Коментар

5 − 5 =

Прочитај повеќе

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Слободен печат

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Слободен печат

Знаете ли да преговарате со вашиот тинејџер?

Слободен печат

Мексиканската Барбика ја засени познатата водителка за временска прогноза! (ФОТО)

Слободен печат

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Слободен печат

Анџелина Џоли ќе стане мајка по седми пат!

Слободен печат