10 C
Скопје

Tag : воодушеви

Жена Живот Магазин Магазин слајдер

ФОТО: Поранешна зависничка која се предозирала 19 пати воодушеви многумина со фотографиите од својата трансформација

Слободен печат
Поранешната зависничка која се предозирала 19 пати и започнала да користи хероин на своја 15 годишна возраст откри како успеала да ја победи зависноста, а...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Џенифер Анистон воодушеви со изгледот во минијатурно фустанче на 52-от роденден

Слободен печат
Џенифер Анистон го прослави 52-от роденден, а актерката се уште ја сметаат за една од најубавите жени во Холивуд. Фановите на славната актерка ги воодушеви...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Отстранете ги флеките од ножевите со само еден потег: Трикот на оваа домаќинка ќе ве воодушеви и вас!

Слободен печат
Овој трик е одличен и за чистење на металниот дел околу садоперот. Жена по име Лаура во групата на Фејсбук „Cleaning Hacks, Tips & Recommendations“...
Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Кејт Мидлтон воодушеви со неочекуваниот моден избор – Чевли кои секоја жена треба да ги има! (ФОТО)

Слободен печат
Војвотката од Кембриџ доби нова работна улога. Таа стана потпретседателка на британското Здружение на извидници, а оваа титула ја дели со принцот Едвард, војводата од...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Во стан од 24 квадрати сместил 4 простории: Генијалното решение на овој човек ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Слободен печат
Феноменално решение за малите простори, погледнете… Кога имате мал простор неопходно е да бидете креативни. Со мала креативност можно е во стан од 24 квадрати...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мишел Фајфер покрај актерскиот има уште еден талент: Познатата актерка ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Слободен печат
Мишел Фајфер, прекрасната актерка на која се сеќаваме по многуте незаборавни улоги, времето во карантин го поминува паметно. Згодната Американка која и во 62-та година...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Бог е жена“: Џеј Ло ги воодушеви пријателите со фотографија од теретана со разбушавена коса

Слободен печат
Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил објави фотографија од теретана и ја покажа својата совршена линија во спортско издание. „Доколку не ти претставува предизвик, нема...
Забава Магазин

Љубов на дистанца: Парот кој се запозна во изолација ја воодушеви јавноста со идејата за состанок (ВИДЕО)

Слободен печат
Пандемијата на коронавирусот започна да буди креативност кај луѓето, особено кога станува збор за одржувањето на љубовните односи и започнувањето на нови. Иако во моментов...
Забава Магазин

Девојче доби банана за подарок, нејзината реакција ги воодушеви сите (ВИДЕО)

Слободен печат
Американскиот пејач, актер и продуцент Џон Роџер Стивенс познат како LGND се обиде да ја „зафркне“ ќеркичката завиткувајќи и банана во шарена хартија, како подарок...
Еспресо Шоу биз

Кралското семејство на божиќната миса: Мама Кејт и малечката Шарлот вистинска атракција, кралицата воодушеви со стајлингот! (ФОТО)

Слободен печат
Британското кралско семејство утринава традиционално се упати на божиќната миса. Во црквата Св. Марија Магдалена во Сандрингем се упатија принцот Вилијам, неговата сопруга Кејт Мидлтон...