УЖАС ВО САД: Поранешни одбојкарки загинаа во сообраќајна несреќа (ВИДЕО)

Две поранешни одбојкарки заедно со своите ќерки загинаа во сообраќајна несреќа во сојузната држава Мисури, јавуваат медиумите во САД.

Станува збор за Лесли Друри Пратер (40) и Кери Уртон Меки (44) кои одеа на турнир во Канзас сити со своите ќерки Рајан (12) и Кејси (12).

Од силината на ударот автомобилот се превртел, а сите четири лица загинале на лице место.

Прочитајте и...  Бев пред пензија, со цигара во рака и голем стомак, но тогаш ми пријде Антиќ...

Прочитај повеќе

Ѓоковиќ одговори на предизвикот на Федерер! (ВИДЕО)

Слободен печат

Јакимовски се пријави за хуманитарен лет, но и натаму е на „листата на чекање“!

Слободен печат

Тотенхем го предупредува Мурињо после тренингот во парк! (ФОТО)

Слободен печат

Садио Мане: Сакам да бидам шампион на теренот!

Слободен печат

И самиот се изненади, неверојатен потег на украински фудбалер! (ВИДЕО)

Слободен печат

Марино: Белгијците откажаа, и Премиер лигата ќе го направи истото!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Федерер дели бесплатни совети на Инстаграм, се јави Ѓоковиќ и забавата е загарантирана (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Роналдињо ја плати кауцијата и излезе од затвор

Слободен печат

Бев пред пензија, со цигара во рака и голем стомак, но тогаш ми пријде Антиќ…

Слободен печат

Одложена и деветтата трка во Ф1 сезонава

Слободен печат

После Џордан, Коби Брајант е најдобриот

Слободен печат

Реал Мадрид подготвува понуда за Халанд

Слободен печат