8 C
Скопје

Три години по смртта – Вдовицата на Хју Хефнер ужива со новото момче

Вдовицата на Хју Хефнер, Кристал Харис, конечно повторно ја пронајде љубовта, три години по смртта на нејзиниот сопруг, легендата на „Плејбој“, со новото момче по име Натан Леви.

Кристал (34) е снимена на одмор со Натан (32), инженер за вселенски бродови од Лос Анџелес, додека уживаат во хотелот со пет ѕвезди „Каза де Мита“ во Пунта де Мита, Мексико, во понеделникот. Расположената Кристал, облечена во жолто бикини, разменувала нежности со новиот избраник.

Поранешниот зајачица на „Плејбој“, беше во брак со Хефнер од 2012 година, сè до неговата смрт на 91-годишна возраст на 27 септември 2017 година.

Хју Хефнер беше постар од Кристал 60 години.

Прочитајте и...  Спас за уморната кожа на лицето: Комбинацијата од овие 2 состојки го враќа сјајот и еластичноста

Поврзани вести

„Се чувствував виновен и длабоко посрамотен“: Ентони Хопкинс призна зошто му се препуштил на алкохолот

Слободен печат

ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Слободен печат

Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Слободен печат

ФОТО | Ги извлекле нивните среќни броеви на лотарија за „џек – пот“, а Рејчел и Лиам не го уплатиле добитното ливче!

Слободен печат

Богатата наследничка во долгови: Тамара во 2020 година загубила милиони!

Слободен печат

ФОТО: Максимализам, новиот популарен тренд во уредување на домот

Слободен печат

Остави Коментар