Тесен струк и заоблен задник: Во овој модел на фустан секоја жена изгледа како топ модел! (ФОТО)

Сиена Милер направи вистински моден погодок со овој модел на фустан. Освен што карираниот принт е апсолутен хит, одличен избор направи и со самиот крој.

Овој фустан секоја жена ќе ја трансформира во супермодел со заносни облини. Во неа е загаратиран моќниот изглед и визуелно повитка фигура.

профимедиа

Ременот околу половината визуелно ќе го направи струкот помал и ќе го одврати погледот од останатите делови од телото. Поради набраните и предимензионирани ракави силуетата ќе изгледа уште поскалдно и поженствено. Миди должината, исто така оди во корист на секоја жена, бидејќи визуелно ги издолжува нозете.

профимедиа

Одлично се комбинира со високи потпетици, но и со рамни чевли.

Прочитајте и...  Со години се бореше со тежината: Кели Озборн ослабе речиси 40 килограми! (ФОТО)

Прочитај повеќе

„Каде ќе оди женава облечена како папагал“? Фановите ја подбраа Џеј Ло, а им пречи и мрсната коса! (ФОТО)

Васко Спасоски

Еднодневно издание на Д Фестивал во Дојран

Слободен печат

Софија Милошевиќ остро возврати на нападите на Инстаграм: Сите сме различни и во тоа лежи убавината на светот!

Слободен печат

Не е лесно да ја импресионирате свекрвата: Обидете се со Свекрвина торта

Слободен печат

9 соби, 16 бањи и шипки за стриптиз! Погледнете ја новата палата на Меган и Хари вредна 14,6 милиони долари (ФОТО)

Слободен печат

Дознал дека сопругата го изневерува со помош на Гугл мапс

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дејвид Бекам со децата на одмор во Грција, Викторија не е со нив

Слободен печат

7 најдобри астро комбинации за брак: Дали сте меѓу нив?

Слободен печат

Шерон Стоун: Ја измамив смртта трипати! Како ќе умрам следниот пат?

Слободен печат

Шон Конери е избран за најдобриот Џејмс Бонд во историјата (ФОТО)

Слободен печат

ФАСТ-тест – за брзо препознавање на мозочен удар

Слободен печат

Хороскоп за 13 август: Животот е убав за оние што знаат да го живеат

Слободен печат