Совршеното есенско издание на Кејт Мидлтон кое може да си го дозволи СЕКОЈА ДАМА (ФОТО)

Кејт Мидлтон уште еднаш воодушеви со својата дизајнерска комбинација, која сепак може да си ја дозволи секоја дама бидејќи цената и е пристапна.

Имено, војвотката од Кембриџ го посети Природнонаучниот музеј во Лондон, а за таа прилика одбра аутфит во есенските бои, но и скромен аутфит кој може да си го дозволи секоја дама.

Таа прошета во пантолони од нејзиниот најдраг стрит бренд „Judgsaw“ и блуза од брендот „Warenhouse“.

Кејт се одлучи за поскапоцени модни додатоци, поточно „Chanel“ торбичка и чевли со потписот на брендот „Tod’s“.

профимедиа
профимедиа
профимедиа
Прочитајте и...  БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Прочитај повеќе

Патот до престолот на Ријана: Од улична продавачка до најбогата пејачка (ФОТО)

Слободен Печат

Татко и син ја негуваат фолк музиката: Разговор со Николче Тасев од бендот „Генерација 2“

Слободен печат

Патуваме во Австрија – Погледнете ги сите убавини за само 3 минути (ВИДЕО)

Слободен печат

Науката има доказ дека младоликите луѓе се поинтелегентни од другите, еве и зошто

Слободен печат

Ќерката на Елвис Присли прозборе за врската со Мајкл Џексон, во која влегла за да го спаси! (ФОТО)

слободен печат

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

два + деветнаесет =

Прочитај повеќе

Направете совршени макаронс колаченца (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Слободен печат

Човечкиот Кен се оперира за да стане Барби

Слободен печат

Симпатична фотографија од детството: Знаете ли која пејачка станува збор? (ФОТО)

Слободен печат

Хилари Даф го нападна папарацото кое ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

Слободен печат

Со години ја изневеруваше со дадилката, а сега се сретнаа на исто место! За оваа фотка сите зборуваат! ( ФОТО)

Слободен печат