Tag : совршеното

Еспресо Жена Магазин Мода

Совршеното есенско издание на Кејт Мидлтон кое може да си го дозволи СЕКОЈА ДАМА (ФОТО)

Слободен печат
Кејт Мидлтон уште еднаш воодушеви со својата дизајнерска комбинација, која сепак може да си ја дозволи секоја дама бидејќи цената и е пристапна. Имено, војвотката...
Еспресо Шоу биз

Секси медитација: Никол Шерцингер позираше во бикини и го покажа совршеното тело (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Никол Шерцингер ужива на одмор во Италија, каде „пука“ од сексипил… Една од најубавите жени во светот, пејачката Никол Шерцингер (40) веќе со денови...