Секси медитација: Никол Шерцингер позираше во бикини и го покажа совршеното тело (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Секси медитација: Никол Шерцингер позираше во бикини и го покажа совршеното тело (ФОТО)

Никол уште еднаш покажа дека изгледа прекрасно, а многу нејзини обожаватели кажаа дека таа е вистинска бомба.

Пејачката Никол Шерцингер ужива на одмор во Италија, каде „пука“ од сексипил…

Една од најубавите жени во светот, пејачката Никол Шерцингер (40) веќе со денови се наоѓа во Италија, каде е на одмор. Американската секс-бомба редовно на Инстаграм поставува фотографии од оваа европска земја, повеќето во костим за капење.

Овој пат, Никол се сликаше во розево бикини. На едната слика се гледа како медитира во истите, при што до израз дојде нејзиниот сексипил.

View this post on Instagram

Another year around the sun is approaching and I share these pictures in grace, gratitude and voluptuous celebration! I have struggled with my weight and image my whole life and I still do, but I’m just realizing as the moons go by to take it easier on myself. Life is too short. We spend too much time beating ourselves down as opposed to talking ourselves up. I realized I’m too grown up and need to not to be so hard on myself, I have to choose to embrace me and my body through all of its stages and seasons! This season I’m grateful for the body I’ve worked so hard for in the gym. Now I am rewarding myself by eating my weight in pasta here in one of my favorite places. Italy! 🇮🇹 🍝 ♥️

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

А што да кажеме за следната фотографија, каде лежи на една карпа. Таа уште еднаш покажа дека изгледа прекрасно, а многу нејзини обожаватели кажаа дека таа е вистинска бомба.

View this post on Instagram

I see you with me. #aura

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close