Tag : никол

Жена Магазин

Никол од Пула проговори за проблемот со акните: Ме избегнуваат бидејќи им се гадам, ме викаат чудовиште

Слободен печат
Младата девојка од Пула ја воодушеви јавноста кога одлучи да проговори за проблемот со акните. Никол Смољан од Пула има тешок облик на акни, а...
Еспресо Шоу биз

Никол Шерцингер е повторно заљубена: Овој славен спортист го освои нејзиното срце! (ФОТО)

Слободен печат
Со денови веќе се шушка, а сега е и официјално потврдено, Никол повторно ужива во љубовта… По осумгодишната врска со Луис Хамилтон, возачот на формула...
Еспресо Забава Магазин Мода

И Роналдо го спушташе погледот: Никол и неговата вереница во војна со деколтеата (ФОТО)

Слободен печат
Во Севиља вчера беше доделувањето на MTV европските музички награди, а настапуваа бројни ѕвезди. Воодушеви како и секогаш, поп ѕвездата Дуа Липа (24) која беше...
Еспресо Мода Шоу биз

Сте слушнале за „Самосвесен рап“? Никој нема, бидејќи Никол допрва ќе ни го презентира! (ФОТО)

Слободен печат
Се сеќавате на Никол Ричи, ќерќата на познатиот Лионел Ричи? Заедно со Парис Хилтон, Ники дебутираше во реалното шоу „The Social Life“, за кое слободно...
Еспресо Шоу биз

БОЛИ ГЛАВА КОЛКУ Е ЗГОДНА: Никол Шерцингер (41) докажа дека трудот во теретана се исплати (ФОТО)

Слободен печат
Славната пејачка Никол Шерцингер освен по своите вокални способности позната е и по неверојатната линија која ја одржува со секојдневните повеќечасовни тренинзи. Поранешната членка на...
Еспресо Шоу биз

Шарлиз Терон призна дека е во врска со овие две дами (ФОТО)

Слободен печат
Познатата актерка Шарлиз Терон ги изненади фановите кога на Твитер објави статус во кој призна дека е во врска. – Чувствувам дека морам да бидам...
Еспресо Шоу биз

Зошто Никол Кидман и УДИРАЛА ШЛАКАНИЦИ на својата мајка? (ВИДЕО)

Слободен печат
Мајките би направиле се за своите деца, а во случајот на мајката на Никол Кидман тоа подразбирало нејзината ќерка да и удира шлаканици за што...
Некатегоризирано

Познатата актерка не личи на себе: Претерала со естетската хирургија (ФОТО)

Слободен печат
Една од најпознатите и најуспешни холивудски актерки се појави на доделувањето на филмски награди во Италија каде ги изненади сите со својот непрепознатлив изглед. Актерката...
Еспресо Шоу биз

Секси медитација: Никол Шерцингер позираше во бикини и го покажа совршеното тело (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Никол Шерцингер ужива на одмор во Италија, каде „пука“ од сексипил… Една од најубавите жени во светот, пејачката Никол Шерцингер (40) веќе со денови...
Еспресо Шоу биз

Како влегов во секта: Актерка тргнала на часови, а потоа почнале да се одвиваат вознемирувачки работи

Слободен печат
Актерката Никол во понеделникот сведочела дека ѕвездата на серијата „Смолвил“, Алисон Мек, ја навлекла да влезе „подлабоко“ во активностите на култот Nxvim, каде на крај...