Ја прашаа новата девојка на Бред Пит дали ја мрази Анџелина Џоли, ова е нејзиниот одговор! (ФОТО)

Новата девојка на Бред Пит, Никол Потуралски, објави фотографија на која позира во тесен портокалов фустан и остави коментар со кој дигна голем прав на Инстаграм.

Имено, Никол порача:

– Среќните луѓе не мразат…

Следуваше прашање од еден следбеник:

– Зошто тогаш ти и Бред ја мразите Анџелина? Практикувај го тоа што го проповедаш, девојко!

Убавата манекенка го удостои со одговор:

– Јас никого не мразам.

 

View this post on Instagram

 

Happy people dont hate 🧡🧡🧡

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Инаку, веста дека Никол и Бред се во врска беше објавена на 25 август годинава. Се верува дека актерот тогаш ја однел новата девојка на имотот што во 2011 година го купи со бившата жена Анџелина Џоли.

Прочитајте и...  На Карлеуша не ѝ здосади да се соблекува: Повторно полугола (ФОТО)

Поврзани вести

Погледнете го новиот спот на Аријана Гранде кој крена прашина околу изборите: Жената не е само за во кујна претседателе! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ноќ на чиста магија: Што им носи Сината Месечина на хороскопските знаци?

Слободен Печат

Откажана свадбата на Бруклин Бекам и Никола Пелц

Слободен Печат

Ова се можни последици од прекумерна консумација на солена храна!

Слободен Печат

Во зависност од преливот и салатата може да биде нездрава храна

Слободен печат

Одложено снимањето на „Џурасик парк“

Слободен печат

Остави Коментар