Северина се соблече во бикини и порача: Поддршка за сите нас што го вовлекуваме стомакот кога влегуваме во вода! (ФОТО)

Познатата пејачка Северина Којиќ ги почести своите обожаватели со нова фотографија во бикини.

Хрватската музичка ѕвезда покажа каква линија има, а истовремено упати и апел.

– Да ги поддржиме сите кои вовлекуваме стомак кога влегуваме во море… Колку не има – напишала Севе.

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Сепак, фановите и порачаа дека изгледа сјајно.

„Како девојче, прекрасна си“  – и порачала една нејзина обожавателка.

Прочитајте и...  ВИДЕО | Сакаше да ја запроси, па доби удар во глава: Но, погледнете го крајот!

Поврзани вести

Саша Ковачевиќ го затвора својот ресторан: Најмногу мислам на вработените!

Слободен печат

ФОТО | Назад во дваесеттите години: Погледнете како изгледала Кетрин Зета Џонс на почетокот на нејзината кариера!

Слободен Печат

Анатомија на бакнежот: Зошто ги затвораме очите кога се бакнуваме?

Слободен печат

ФОТО: Вака би изгледале најпознатите насловни страници да настанале во добата на коронавирусот (ФОТО)

Слободен печат

Како во ледено кралство: Погледнете како Џенифер Лопез го украси својот дом

Слободен печат

Крајот на ноември носи огромна промена за овие три хороскопски знаци

Слободен печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian