23.8 C
Скопје

Tag : Северина Којиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Северина позира гола меѓу подароци, на оригинален начин го прослави Денот на вљубените

Кристина Апостолова
Хрватската пејачка Северина Којиќ (48) позираше гола, а стратешките места ги покри со подароци за да може да ја објави фотографијата на Инстаграм. – Тој...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Северина објави емотивно видео со својот син: Денес е денот кога срцето застанува! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Една од најпознатите пејачки на Балканот, Северина Којиќ, наводно, престанала да испраќа пари за нејзиниот син во март, затоа што се наоѓа во тешка финансиска...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Северина се соблече во бикини и порача: Поддршка за сите нас што го вовлекуваме стомакот кога влегуваме во вода! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Северина Којиќ ги почести своите обожаватели со нова фотографија во бикини. Хрватската музичка ѕвезда покажа каква линија има, а истовремено упати и апел....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Северина позира на лулашка, а со бикините сокри само тоа што мораше! (ФОТО)

Васко Спасоски
Северина Којиќ на лулашка на вода и во минијатурен костим за капење, покажа затегнато тело, а познатите облини и овојпат се во прв план. Таа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена и Северина во иста облека, но проценете на која подобро и стои! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачките Јелена Карлеуша и Северина Којиќ важат за едни од најголемите ѕвезди, но и модни инспирации кога е во модата прашање. Секоја на свој начин...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Повеќе од 600 лајкови на одговорот на Игор за Северина: Ги спомена годините на Исус… (ФОТО)

Васко Спасоски
Северина Којиќ со објавата на 30 јули конечно разјасни во какви односи е со сопругот Игор Којиќ, односно дали тие се разведуваат или пак не....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Северина објави фотогафија во секси бикини, но малкумина забележаа дека напиша моќна порака! (ФОТО)

Васко Спасоски
Можеби со задоцнување ова лето, но познатата пејачка Северина Којиќ започна со објавување фотографии на кои позира во бикини. Таа денеска на својот профил на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Како девојка од 20 години: Северина позира во долна облека (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Северина Којиќ деновиве ги израдува фановите на социјалните мрежи со нова фотографија на која позира во жешка долна облека. Пејачката под фотката ги...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Северина на државата и пријавила дека е во загуба од скоро 12.000 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски
Регионалната музичка ѕвезда Северина Којиќ на државните органи во Хрватска пријавила дека нејзината фирма во 2019 година има загуба од 12.000 евра. Имено, фирмата за...
Еспресо Шоу биз

Еве на кој начин комуницираат Северина и поранешниот сопруг Милан

Слободен печат
Пејачката Северина Којиќ го загуби спорот со поранешниот сопруг Милан Поповиќ во врска со старателството над нивниот син. Хрватскиот суд на 28 ноември донесе привремена...