Северина и во карантин може да одржи концерт: Погледнете што се случуваше во куќата на нејзиниот свекор Кеба! (ВИДЕО)

Северина дефинитивно не може да мирува за време на самоизолацијата во куќата на свекорот Драган Којиќ – Кеба, каде што престојува заедно со сопругот Игор Којиќ.

Таа сними видео во кое демонстрира како вежба додека го чисти подот во кујната на својата свекрва Оља, а викендов посака да ги развесели своите обожаватели и да им даде повод да се дотераат и опуштат со чаша вино.

Имено, популарната пејачка ги поздрави со песната „Италијана“ отпеана во карантинот.

– Облечете се во нешто убаво, не во пижами, земете чаша вино и на здравје!“ , порача пејачката во видеото, објавено на својот инстаграм-профил.

Погледнете:

Прочитајте и...  Пијан печен компир (РЕЦЕПТ)

Прочитај повеќе

Зошто треба да каснете овошје пред да одите во супермаркет?

Слободен печат

Цеца Ражнатовиќ и Јована Јоксимовиќ се изнаиграа на прославата по повод Бајрам (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Фасцинантна глетка: Наместо туристите, во цветањето на црешните уживаат елени (ВИДЕО)

Слободен печат

Им светат очите од љубов: Игор и Илина повеќе не се кријат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пијан печен компир (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Заводникот од серијата „Ла Каса де Папел“ е во љубовна врска со Србинката Татјана (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Почина наследничката на јувелирската династија „Булгари“: Киднаперите на син ѝ му го отсекле увото

Слободен печат

Филмскиот фестивал во Венеција ќе се одржи во септември

Слободен печат

Мистериозниот живот на сопругите на јапонските јакузи: Извајани тела и фасцинантни тетоважи (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Несекојдневна акција во Велес: Пожарникарите спасија маченце заглавено на бандера! (ВИДЕО)

Слободен печат.

Имале симтоми на ковид-19, а оделе на работа: Двајца фризери во САД изложиле на зараза 140 клиенти

Слободен печат

Медицинската сестра чии фотографии го обиколија светот, сепак нема да биде казнета! (ФОТО)

Слободен печат.