Сања Николиќ наполни 38 години – Роденденска забава во дворче, домашна торта и мало изненадување (ФОТО)

Фото: Инстаграм

Сања Николиќ поранешната манекенка и Мис на Македонија го прослави својот 38-ми роденден во домашна атмосфера со најмилите, а со јавноста овој пат одлучи да сподели и неколку фотки.

Таа за својот роденден добила мало изненадување од нејзината мајка која го украсила дворот за Сања, но и подготвила и домашна торта.

Сања воодушевена од слатките изненадувања реши тоа гордо да го сподели со јавноста.

Поранешната манекенка која му е сопруга на пејачот Слаткар неодамна за првпат стана мајка. Таа и пејачот заедно го имаат синчето Моша, па во последните месеци уживаат во слатките маки на родителството.

Среќен роденден Сања!

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Видео на денот