24.8 C
Скопје

Tag : Сања Николиќ

Ви Препорачуваме Живот Забава Магазин Магазин слајдер Семејство Сцена

Марко Маринковиќ-Слаткар за флиперите, марихуаната, пелтечењето и музиката: Во времето на татко ми било незамисливо да има рапер кој пцуе и така чесно заработува пари, сега има повеќе опции

Мими Стојановска
После долго време и ниту едно интервју, Марко прифати да проговори за нешта за кои претходно не зборувал. Татковската улога заедно со пандемијата, го оттргнаа...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

ФОТО: Сања Николиќ и Слаткар го прославија првиот роденден на нивниот син Моша

И. Т
Синот на Сања Николиќ и Марко Маринковиќ попознат на јавноста како Слаткар, вчера наполни една година. По тој повод, Сања одлучи со своите обожаватели и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сања Николиќ во топ форма 6 месеци по породувањето: На фотографијата носи маица со силна порака!

Слободен Печат
Сања пред половина година стана мајка, а нејзината совршена линија освојува како и во нејзините почетоци на манекенската кариера. Сања Николиќ и Марко Маринковиќ Слаткар...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сања Николиќ наполни 38 години – Роденденска забава во дворче, домашна торта и мало изненадување (ФОТО)

Слободен печат
Сања Николиќ поранешната манекенка и Мис на Македонија го прослави својот 38-ми роденден во домашна атмосфера со најмилите, а со јавноста овој пат одлучи да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сања Николиќ и Слаткар го прошетаа синчето низ скопските улици (ФОТО)

Слободен печат
Сања Николиќ и Марко Маринковиќ – Слаткар пред неполн месец станаа родители за првпат. На 15 април се роди нивниот син Моша. View this post...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Слаткар откри како изгледа Сања Николиќ два дена по породувањето (ФОТО)

Слободен печат
Сања Николиќ, поранешна манекенка и сопруга на популарниот рапер Марко Маринковиќ – Слаткар го роди нивното прво дете, синот Моша. Слаткар е возбуден и среќен...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Слаткар и Сања станаа родители: Бебето доби многу интересно име! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатиот рапер Марко Маринковиќ – Слаткар и поранешната манекенка Сања Николиќ станаа родители.  Оваа информација ја објави Слаткар на своите социјални мрежи, објавувајќи фотографија на...
Еспресо Слајдер

Слаткар ќе стане татко: Сања Николиќ е бремена (ФОТО)

Слободен печат
Марко Маринковиќ – Слаткар новата година ја дочека со прекрасна вест. Неговата сопруга, поранешната водителка и манекенка Сања Николиќ е бремена. „Ќе бидам татко. 2020...
Еспресо Шоу биз

Слаткар со емотивна песна за Сања: „Боже фала ти, со што ли заслужив“ (ВИДЕО)

Слободен печат
„Се случи преку ноќ, како да те пратил Бог, за да ми го направиш ти мене убав животот, Боже фала ти, Боже фала ти, со...
Еспресо Шоу биз

Ја извади од памет: На Сања Николиќ и се „стемни“ од постапката на Слаткар (ВИДЕО)

Слободен печат
Ако се прашувате која е тајната за успешен брак, најдобро е да ги прашате раперот Слаткар и Сања Николиќ. Без разлика што не се долго...