Рускиот „Попај“ дебитираше во рингот! (ВИДЕО)

23-годишниот Русин Кирил Терешин, познат по прекарот „Руски Попај“, дебитираше во ММА..

Терешин е познат поради своите огромни бицепси, на своја одговорност во мускулите вбризгува комбинација на хемикалии.

После три минути борба одржана во Абакан загуби од својот сонародник, блогерот Олег Монгол.

Терешин е познат поради своите огромни бицепси, на своја одговорност во мускулите вбризгува комбинација на хемикалии, т.е. со маслото „Синтол“ популарно меѓу боди-билдерите.

Докторите го предупредија дека доколку продолжи со вбризгувањето, ќе мора да му ги ампутираат рацете.

„Руки Базуки“ на својот Инстаграм профил има над 440.000 илјади фанови, додека Монгол има скоро 700.000.

Прочитајте и...  Двајца италијански пливачи загинаа во авионска несреќа (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Двајца италијански пливачи загинаа во авионска несреќа (ВИДЕО)

Слободен печат

Велковски и Риека финалисти во Купот на Хрватска (ВИДЕО)

Слободен печат

Колку најбогатиот клуб во Англија ќе потроши на трансфери ова лето?

Слободен печат

Игуаин има интересна понуда од Премиер лигата!

Слободен печат

Дортмунд може и без Халанд, „хет-трик“ на Санчо (ВИДЕО)

Слободен печат

Мистерија „Саул“: Што ќе се дознае за три дена!? (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

ФК Ренова: Не нè интересира дали ќе се игра првенството, најважно е здравјето!

Слободен печат

„Финалната битка“ на 20 јули за Скудетото!?

Слободен печат

Меси: Фудбалот никогаш повеќе нема да биде ист!

Слободен печат

Чурлинов со прв гол за Штутгарт, Македонецот чекор поблиску до Бундеслигата! (ВИДЕО)

Слободен печат

Интер најблиску до потписот на „новиот Пирло“!? (ВИДЕО)

Слободен печат

Шест позитивни случаи во фудбалските клубови Ренова и Шкендија

Слободен печат