Првиот автомобил кој доби ѕвезда на Булеварот на славните во Холивуд (ФОТО+ВИДЕО)

Конечно го дочекавме и тоа автомобил да влезе во елитното друштво на холивудските ѕвезди…

Оваа ѕвезда овој автомобил сосема сигурно ја заслужи. Глуми од 1955 година, а во тие 67 години од активното занимавање со глума бил присутен во 1750 филмови, серии и ТВ емисии.

Се појавува и во 30 филмови номинирани за филмски награди, а од 1960 година се појавува во барем еден филм секоја година.

Погледнете, тоа е американскиот Chevrolet, односно неговиот славен модел Suburban.

Прочитајте и...  Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Двејн Џонсон повторно најплатен глумец

Слободен печат

Уништете ги бактериите во организмот со редовно јадење на аронија

Слободен печат

Киану Ривс е бесмртен! Глумецот во центарот на смешна теорија на заговор

Слободен печат

Слатко исчекување во најголема тајност: Ед Ширан и неговата сопруга ќе станат родители

Слободен печат

На кампување во Македонија, разговор со Бојан Трајкоски, искусен кампер: Кампувањето е нова култура за новите генерации

Јасмина Кантарџиева Димков

Отстранете ја анксиозноста за помалку од една минута

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Конечно е откриено зошто не успеал првиот брак на Меган Маркл: Тревор бил доминантен во врската (ФОТО)

Слободен печат

11 докажани симптоми на ковид-19 што не смеат да се игнорираат

Слободен печат

Хороскоп за 12 август: Не откажувајте се од соништата!

Слободен печат

Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Слободен печат

Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Сакаа Арчи да го одгледувам како сноб“ – Британците никогаш нема да и простат на Меган за тајното крстење на Арчи

Слободен печат