Познатиот јутјубер Лазаров „вмешан“ во љубовна драма: Раперот Ша го обвини дека му ја „украл“ девојката

стефан лазаров
Стефан Лазаров и српскиот рапер Ша / Фото: Принтскрин Инстаграм

Српскиот рапер Ша се врати во реалното шоу „Задруга“ и ја обвини неговата поранешна девојка Тара Симов дека го изневерувала со нашиот познат јутјубер Стефан Лазаров.

Наводно, Тара и Ша биле во Скопје на роденденот на Лазаров и за време на забавата на еден час ги снемало токму Тара и Стефан.

Тара категорично ги отрфли обвинувањата, а Лазаров пак, сними влог кој го сподели на својот јутјуб-профил во обид да објасни што се случило.

Извори блиски до познатиот јутјубер тврдат дека тој пред два дена добил повик од продукцијата, која го поканила на разговор во Белград.

 

Видео на денот