Ова е Руската манекенка која тврди дека Кристијано Роналдо и „досадува“ (ФОТО)

Руската манекенка Викторија Одинкова тврди дека познатиот фудбалер Кристијано Роналдо и се додворувал, а таа го одбила неколку пати. Имено, како што пренесуваат странските медиуми, таа откри дека ја контактирал и преку Инстаграм.

– Ми напиша: Здраво, како си? Пораката веднаш ја избришав, не ни размислував да му дадам шанса. Тоа го направив бидејќи познавам уште неколку девојки на кои истовремено им се додворува, а всушност има и вереница и дете со неа, раскажа таа.

Роналдо за ова не се изјаснил се уште, а погледнете како изгледа оваа манекенка.

View this post on Instagram

Контрастирующая гармония и предновогоднее настроение после серой Москвы. Масса впечатлений от 3-х дней в резиденции @ultimacollection , которая расположилась в деревне Crans Montana Швейцария. 4500м2 красоты и удовольствия. Спа, обогреваемый бассейн, трасса для катаний, школа и многое другое. Лучшее, что могло случиться со мной в этом году. 💙 / ph @mavrinstudios @iamshalyapin New Year's harmony and mood, which contrast with gray Moscow. So much fun in these 3 days in the residence @ultimacollection, which is located in the village of Crans Montana Switzerland. 4500m2 of beauty and pleasure. Spa, heated pool, ski run and school. The best thing that could happen to me this year.💙

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

Прочитајте и...  Пеп Гвардиола конечно си најде дефанзивец, Диаш за 55 милиони евра се сели во Сити

Прочитај повеќе

Ла Лига: На теренот нема проблеми за Барселона, ја потопија „жолтата подморница“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Серија А: Роналдо ја спаси „старата дама“ во Рим (ВИДЕО)

Слободен печат

Филмска приказна за ММА шампионот: Го малтретираа на училиште, а сега тој им се смее на Фејсбук

Слободен печат

РОЛАН ГАРОС: Финалистот од Рим му препушти само четири гема на Кецмановиќ

Слободен печат

Мурињо во елемент по лакрдијата со ВАР, легенда на Ливерпул бара негово укинување

Слободен печат

Елмас и Наполи ги уништија Пандев и Џенова (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Каква шлаканица за Пеп и „граѓаните“, Лестер им пукна петарда среде Манчестер

Слободен печат

Шоу на Суарез, два гола на дебито за Атлетико Мадрид (ВИДЕО)

Слободен печат

Европскиот шампион демолиран од Хофенхајм, прими четири парчиња (ВИДЕО)

Слободен печат

Идентични триумфи на скопските и тетовските „црвено-црни“

Слободен печат

МОТО ГП: Квартараро ја „покори“ Каталонија

Слободен печат

Лидс и Алиоски се фантастични во Премиер лигата, го зедоа скалпот и на Шефилд

Слободен печат