8 C
Скопје

Tag : тврди

Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешната сопруга тврди дека славниот милионер ја тепал: Ми држеше пиштол во главата, ме удираше со тупаници

Слободен печат
Само неколку дена откако е хоспитализиран поради аневризма на мозокот, музичарот Др. Дре е обвинет од неговата сега веќе поранешна сопруга Никол Јанг за насилство...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

ВИДЕО: Скромно – Мајкл Китон тврди дека тој бил најдобриот Бетмен

Слободен печат
Дали и вие се согласувате со неговата изјава? Кој бил најдобриот Бетмен? Мајкл Китон поседува многу доблести, но изгледа дека скромноста не е една од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Со месеци се тврди дека таа е новата девојка на Бред Пит, а актерката сега конечно проговори за нивниот однос

Слободен печат
Веќе неколку месеци кружат гласини дека холивудската легенда Бред Пит е во врска со колешката Алија Шокат, а сега таа реши да открие каков е...
Еспресо Останатo Спорт Шоу биз

Ова е Руската манекенка која тврди дека Кристијано Роналдо и „досадува“ (ФОТО)

Слободен печат
Руската манекенка Викторија Одинкова тврди дека познатиот фудбалер Кристијано Роналдо и се додворувал, а таа го одбила неколку пати. Имено, како што пренесуваат странските медиуми,...
Вести Свет

Колумнистка на магазинот „Ел” тврди дека Трамп ја силувал

МИА Агенција
Колумнистката на магазинот „Ел”, Елизабет Џин Керол тврди дека  американски претседател Доналд Трамп сексуално ја нападнал во соблекувална во стоковна куќа на Менхетен во средината...