Објавен денес – Погледнете го вториот трејлер за „No Time To Die“ (ВИДЕО)

Новиот, втор, трејлер за „No time to die“ (Нема време за умирање) веќе е пред пуликата и може да се опише со еден збор – експлозивен.

„Universal Pictures“ денес го објави најновиот трејлер за филмот Џејмс Бонд, 25 филм по ред од франшизата, во кој глуми Даниел Крејг и тоа по петти и последен пат како познатиот британски агент.

Трејлерот го прикажува Бонд кој доаѓа од пензија, откако го регрутираат за да го пронајде изчезнатиот научник.

Наскоро, станува занесен од опасната мисија во која му се спротивставува неговиот најнов противник Сафин, чиј лик го толкува Рами Малек, наведува „People“.

Овој пат му се придружува и симпатијата од „Spectre“ (2015).

Прочитајте и...  Научниците објаснуваат зошто КОВИД-19 за некои луѓе е смртоносен, а кај други предизвикува само благи симптоми

Прочитај повеќе

Виц на денот: Тоалетна хартија

Слободен печат

Ирина Шајк не можеше да си ја закопча сукњата, па ѕирна задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како да препознаете дека на вашето тело му недостига магнезиум? Минералот кој е важен за виталните функции!

Слободен Печат

Погледнете зошто путерот од кикирики може да ви помогне полесно да заспиете!

Слободен Печат

Малку жени би имале храброст да го облечат ова: Погледнете како се појави Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Страста на жената во овој хороскопски знак привлекува многумина, но е тешка за сакање!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Филмскиот фестивал во Кан ќе се одржи во мини, симболично издание!

Слободен Печат

Кајли Џенер ужива во есента: Најмладата милијардерка го дочека новото годишно време во бикини кое едвај ѝ ги задржа градите! (ФОТО)

Слободен Печат

Морничавиот проект на Нетфликс: Што би направиле за само малку слава? (ВИДЕО)

Слободен печат

Ѕвездата од серијата „The Witcher“ сака да биде новиот Бонд: Дали Хенри Кавил е вистинскиот избор за агентот 007?

Слободен печат

Овој чај експресно помага во отстранување на болката во грлото и кашлањето!

Слободен Печат

На аукција вреќичката за инфузија која ја користел Мајкл Џексон

Слободен печат