18.8 C
Скопје

Холивуд со неверување гледа на нивната љубовна приказна: Што ја натерало Ема да се заљуби во 40 години постариот актер?

Нивната љубов е табу тема дури и за Холивуд…

Долф Лундгрен има 63 години и во Холивуд е познат како актер-снагатор, заводник и човек кој жените ги менува почесто од своите кошули.

Кога наполни повеќе од шеесет години, желбата да ја задржи младоста, го натера да се вери со младата Ема Крокдал, 24-годишната фитнес инструкторка.

Фото: Профимедиа

Тој вели дека Ема ја сака премногу, но сите се интересираат што прави Ема со речиси 40 години постар маж.

Младата и згодна блондинка не се разделува од својот вереник, а овие денови тие се видени како се бакнуваат на улиците во Лос Анџелес.

Фото: Профимедиа

Нивната приказна привлече многу негативни коментари, но изгледа дека Ема и Долф се среќни заедно и годините воопшто не им пречат.

Поврзани вести

ФОТО | Бинди Ирвин прозборе за психолошкото злоупотребување од дедо ѝ: Една фејсбук – честитка откри сè!

Слободен печат

Славниот Хари Потер им ја продаде својата куќа на родителите: Скржавeц или малверзации со законот?

Слободен печат

Ова се симптомите на меланом, а на еден речиси никој не обрнува внимание!

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 22 јуни: Сфатете дека радоста е во малите нешта

Слободен Печат

Прием во лудница

Слободен печат

На денешен ден – 22 јуни

Слободен Печат

Остави Коментар