• љубовна

Дневен хороскоп за 13 мај: Не влегувајте во тајна љубовна врска, тоа може да ви донесе незадоволство

Овен Не си дозволувајте проблеми или да станете жртва на љубоморните интриги и тоа поради некоја личност која не ви е толку блиска. Со поттикнувањето на емотивното ривалство се зголемува незадоволството. Посетата на подалечен роднина ќе ве натера на размислување. Бик Сакате да дејствувате на многу полиња, енергични сте, кога ќе наумите нешто, тешко можат …

Дневен хороскоп за 13 мај: Не влегувајте во тајна љубовна врска, тоа може да ви донесе незадоволство Read More »