Хит моден детаљ за есен и зима: На секоја комбинација и дава луксузен и гламурозен изглед! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоЖенаМагазинМода

Хит моден детаљ за есен и зима: На секоја комбинација и дава луксузен и гламурозен изглед! (ФОТО)

Лесно ќе ги вклопите во својот стил, бидејќи доаѓаат во безброј бои и дезени...

Оваа година впечатливите марама-венчиња се главен хит за оваа сезона, а доаѓаат во толку убави бои и стилови, што имаат моќ буквално секоја комбинација да ја подигнат на повисоко ниво.

Марама-венчето е сјаен начин со кој на неутралините дневни комбинации можеме да им подариме луксузен завршен детаљ.

Меѓу најпродаваните се оние украсените со перли, туфни и светлуцави елементи, но исклучително се популарни и едноставните и неутрални модели, кои одговараат буквално на се!

Најдовме неколку идеи, слободно ископирајте ги!

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close