Tag : дава

Жена Здравје Магазин Магазин слајдер

Домашна маст која ги решава проблемите со враснати и задебелени нокти и ги елиминира и габичките

Слободен печат
Оваа маст стана хит на интернет бидејќи за само три дена ги отстранува габичките на ножните прсти, а воедно помага кај проблемите со враснати и...
Еспресо Жена Магазин Мода

Хит моден детаљ за есен и зима: На секоја комбинација и дава луксузен и гламурозен изглед! (ФОТО)

Слободен печат
Оваа година впечатливите марама-венчиња се главен хит за оваа сезона, а доаѓаат во толку убави бои и стилови, што имаат моќ буквално секоја комбинација да...
Жена Магазин

ПОНУДА КОЈА НЕ СЕ ОДБИВА: Ѝ дава на ќерката 15 долари за секој час поминат во теретана

Слободен печат
Еден татко бил многу загрижен за килограмите на својата ќерка, па јавно открил дека и понудил 15 долари за секој час поминат во теретана. За...
Забава Магазин

Кучето му дава ритам на бебето додека тоа игра! Генијалец кој ја забавува малата пријателка! (ВИДЕО)

Слободен печат
Кучето е најдобриот пријател на човекот, но уште подобар на децата. Овој пресладок миленик прави се за да го забавува своето мало пријателче. Детенцето само...
Здравје Магазин

Силен афродизијак и чистач на организмот

Слободен печат
На јадењата им дава одлична арома, тој е здрав и нискокалоричен. Иако целерот денес се користи исклучиво како додаток во јадењата, до 17-тиот век тој...
Еспресо Шоу биз

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Слободен печат
Актерот не е човек кој многу зборува, но кога ќе проговори, секој збор му е на место. Во текот на една емисија Кијану Ривс ја...