Го фрлил фрижидерот во провалија: По потегот на полицијата веќе ништо слично нема да му падне на памет (ВИДЕО)

Маж вработен во продавница за бела техника решил да ја исмее идејата за рециклирање, па така во шпанскиот регион Алемерија во провалија фрлил скршен фрижидер.

Откако со својот потег се пофалил на социјалните мрежи шпанската цивилна гарда го идентификувала, го пронашла и го натерала да се симне во провалијата и да го отстрани фрлениот фрижидер, а потоа да го однесе на соодветно место.

И шпанската цивилна гарда се пофалила со својот потег на социјалните мрежи снимајќи го несовесниот граѓанин како го поправа својот мангуплук, за што добила многу пофалби.

Прочитајте и...  Актерите од „Игра на тронови“ ќе станат родители: Оваа серија дефинитивно ни донесе многу среќа! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат

Како да мирисате како Мадона?

Слободен печат

Веднаш ќе го реши вашиот проблем – Елиминирајте го лошиот здив со овој едноставен трик

Слободен печат

Ако не сте мотивирани за работа, можеби сте осамени – размислете за тоа!

Слободен печат

„Шенон не сака да бега од вистината – таа умира“ – Пријател на славната актерка откри сè за нејзината борба со ракот

Слободен печат

Топ 10 најпопуларни имиња на кучиња за различни раси и големини

Слободен печат