Tag : фрижидерот

Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун: „Ме удри гром, одлетав преку целата кујна и удрив во фрижидерот“

Слободен печат
Холивудската актерка Шерон Стоун (62) неодамна шокираше со признанието дека во далечното минато ја удрил гром. Филмската ѕвезда се присети на немилиот настан и целиот...
Еспресо Храна

СИТЕ ГИ ЧУВААТ ЈАЈЦАТА НА ВРАТАТА ОД ФРИЖИДЕРОТ, а не се свесни каква грешка прават„ Еве зошто тоа е најлошото место!

Слободен печат
Многу е важно да знаете како добро да го организирате фрижидерот со цел храната да ви биде добро сочувана. Фрижидерот нема хомогена температура, степенот на...
Забава Магазин

Го фрлил фрижидерот во провалија: По потегот на полицијата веќе ништо слично нема да му падне на памет (ВИДЕО)

Слободен печат
Маж вработен во продавница за бела техника решил да ја исмее идејата за рециклирање, па така во шпанскиот регион Алемерија во провалија фрлил скршен фрижидер....