ФОТО | Новогодишната елка на доктор Горан: Многу чудна, но лампионите ја разубавеа!

Фото: Принтскрин/Instagram

Познатиот доктор – инфлуенсер кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделува со своите фанови на социјалните мрежи, познат по името Горан Трајковски или попознат само како доктор Горан активно се подготвува за престојните празници, а секој интересен момент го споделува со своите фанови.

Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram

Заедно со своето семејство доктор Горан реши да ја го украси својот дом во Баварија. Покрај неодоливите празнични украси и светики, во центарот на вниманието беше новогодишната елка.

Доктор Трајковски купи огромна елка, која едвај му ја собра во автомобилот, а кога истата ја постави во својот дом. Остана збунет…

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Видео на денот