33.8 C
Скопје

ФОТО: Карлеуша како каубојка во бикини го „запали“ Дубаи

Српската пејачка Јелена Карлеуша во моментот е на одмор во Дубаи со своите ќерки Атина и Ника.

Како и обично, Карлеуша секојдневно го документира својот престој во Дубаи со фотографии, кои покажуваат како си поминува, но и како изгледа во разновидните костими за капење.

Каубојскиот шешир со кој во декември привлече големо внимание Карлеуша го понела со себе и во Дубаи, а покажала дека тој аксесоар совршено се вклопува и со костимот за капење. А, на сето тоа кога ќе се додадат и високите потпетици, сигурно е дека овој стајлинг за плажа ќе го привлече вниманието на сите.

Нејзините обожаватели имаа можност да ја видат бело бикини, во сексапилен розов фустан со гол стомак и голем изрез… Пејачката според приложеното, може да се пофали со совршено тело.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Поврзани вести

Апликацијата „Тиндер“ со нови можности за запознавање на потенцијални партнери

Слободен Печат

Емилијан Салиевски: Сакам преку песните да пренесам позитивна порака за различни теми

Анита Златкова

Стивен Спилберг почнува соработка со „Нетфликс“: Ново поглавје на кинематографската историја

Слободен Печат

Можно ли е да се истенчите за само 14 дена? Да, со овој протокол за слабеење!

Слободен Печат

Дунавка Трифуновска се огласи по веста за разделбата со Ване Цветанов: Минатото не треба да „пушта ларви“ во сегашноста

Слободен Печат

ФОТО: Кајли Џенер ги згрози обожавателите со својата објава на „Инстаграм“

Слободен Печат

Остави Коментар