20.8 C
Скопје

Tag : костим за капење

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Карлеуша како каубојка во бикини го „запали“ Дубаи

Слободен печат
Српската пејачка Јелена Карлеуша во моментот е на одмор во Дубаи со своите ќерки Атина и Ника. Како и обично, Карлеуша секојдневно го документира својот...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Ваков костим за капење досега не сте виделе! Погледнете ја реакцијата на децата кога мајка им го облекла

Слободен Печат
Ако сте жена која отсекогаш сакала да изгледа како влакнест маж, сега конечно ќе може да си ја исполните таа желба. Компанијата Beloved Shirts на...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Холивудската актерка не обрнува внимание на критиките за целулитот и стриите: Своето тело го сакам такво какво што е!

Слободен Печат
Холивудската актерка, 48-годишната Џенифер Гарнер минатиот викенд уживаше на плажите во Малибу. Папарацо фотографите ја уловија во едноделен сив костим за капење и во опуштено...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Брена и оваа година покажа топ линија во бикини: Пејачката со јахтата плови околу Европа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Лепа Брена (59) со сопругот Бобан Живојиновиќ и семејството веќе некое време уживаат крстарејќи со нивната јахта на луксузни дестинации, па после Монако, тие се...
Жена Магазин Магазин слајдер

Анет Келерман, прва жена која облекла костим за капење: Сирена од милион долари

Слободен печат
Австралиската пливачка, подоцна и глумица и писателка, Анет Келерман, ќе остане запаметена како прва жена која облекла во јавност едноделен костим за капење што сама...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анастасија Ражнатовиќ сакаше да се пофали со новите кркми, но повеќе го бендисаа нејзиниот костим за капење! (ФОТО)

Васко Спасоски
Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ, инаку ќерка на фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ реши да го промени својот имиџ. Сега наследничката на Цеца се одлучи за нешто поинаква...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Старлетата малку претера: За вакви бикини треба храброст и некако не е за помлади од 18 години! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ангела Рене Вајт или Блек Чајна (32) е позната како некоја која нема граници во облекувањето и редовно ги шокира луѓето со своите избори на...
Останатo Спорт

Сексапилна кошаркарка му пркоси на коронавирусот: Валентина бара совет за лето (ФОТО)

Слободен печат
Италијанската кошаркарка Валентина Вињали, повеќе внимание предизвикува со својата убавина и сексапил отколку со игрите на кошаркарките терени. Вињали освен што е кошаркарка, таа е...
Забава Магазин Некатегоризирано

Џеј Ло повторно воодушеви: Во бел костим за капење гордо го покажа своето тело (ВИДЕО)

Слободен печат
Прекрасната Џенифер Лопез повторно ни покажа дека годините не и можат ништо, а овојпат 51-годипната објавица тоа го направи преку кратко видео од плажа во...
Еспресо Филм и ТВ Шоу биз

Секс-бомбата во 53-та година се врати на плажа, но не во култниот црвен костим за капење (ФОТО)

Слободен Печат
Памела Андерсон (53) беше секс-симбол во 90-те, а се прослави со серијата „Baywatch“ и бурните љубовни врски, како и порно снимката. Канадско-американската актерка се врати...