-2.4 C
Скопје

ФОТО | Белиот капут е најдобриот избор за оваа зима: Погледнете како да го носите овој водечки тренд без грешка!

Модните експертите пресудија, белиот капут е ултимативен тренд оваа зимска сезона…

Првата асоцијација кога станува збор за модата и зимата се некои потемни нијанси, но оваа година правилото се менува.

Модните експерти оваа година се согласни, секоја жена од стил треба да има барем еден ваков капут. Во тренд се речиси сите должини и кроеви, а на вас ви останува да го изберете оној кој најмногу ви се допаѓа. Најважно е само да биде целосно бел, бела полна и богата боја со која буквално ќе зрачите на улиците.

Во продолжение ви нудиме неколку фотографии кои можат да ви послужат како инспирација да го одберете совршениот бел капут за вас

Прочитајте и...  Силвана Миленкова: Ме радува што сè поголем број клиенти сами нè контактираат

Поврзани вести

ФОТО: Северина го поддржа Бајден, но во костим за капење со американското знаме!

Слободен печат

Кога ви се јаде еден час пред полноќ: Мафини за брзо и здраво заситување

Слободен печат

Хороскопски знаци на кои ќе им се насмевне љубовта во месец февруари

Слободен Печат

ФОТО | Фотографија полна љубов: Мајкл Даглас во прегратка со својот едномесечен внук

Слободен печат

ФОТО: Меланија Трамп со стил ја напушти Белата куќа

Слободен печат

Мајли Сајрус: Користам секс играчки за дизајн на ентериерот

Слободен печат

Остави Коментар