Фановите заплакаа: Екипата од серијата „Беверли Хилс“ на емотивен начин се збогуваше со Лук Пери (ВИДЕО)

Серијата „Беверли Хилс“ после повеќегодишната пауза која трае од деведесетите продолжува да се снима, и тоа со старата екипа. За жал, во ова остварување нема да биде Лук Пери, легендарниот Дилан, кој почина оваа година од последици од мозочен удар.

Екипата на „Беверли Хилс“ на емотивен начин се прости од познатиот американски актер, поточно со емотивна снимка.

Имено, на неа се гледа како Џени Гарт, која го толкува ликот на Кели Тејлор и Тори Спелинг, која го игра ликот на Дона Мартин, гледаат една од сцените на „Беверли Хилс“ од деведесетите во која Лук Пери, кој го играше ликот на Дилан Мекеј и Џејсон Пристли, кој го глумеше Брендон Волш.

Прочитајте и...  Гореше стан на вториот кат, три храбри момчиња се искачија и го спасија старецот од сигурна смрт (ВИДЕО)
принтскрин

Тие двајца во автомобил пристигнуваат до една плажа на Тихиот океан, а потоа Дилан на Брендон му вели.

– Добредојде во рајот, човеку. Добредојде овде каде што соновите се остваруваат – изговори Лук Пери како Дилан Мекеј.

Потоа, на екранот се појавува порака на која пишува „За нашиот пријател, Лук Пери“
Во текот на оваа сцена Џени и Тори за малку не заплакаа. Фановите секако пуштија солза после оваа емотивна сцена.

Погледнете ја сцената…

Прочитај повеќе

Две години ги избегнуваше медиумите поради уништеното лице: Познатата актерка е свесна дека претерала со операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Гореше стан на вториот кат, три храбри момчиња се искачија и го спасија старецот од сигурна смрт (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќерката на познатата ѕвезда од „Беверли Хилс“ е вистинска убавица – Има 18 години и неодоливо потсетува на мајка и! (ФОТО)

Слободен печат

НЕ НИ ПРОБУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Слободен печат

Том Круз поради „Невозможна мисија“ гради „Корона-фри“ село: Луѓето на снимање ќе влегуваат преку „балони“

Слободен печат

Направете си комплетен пилинг барем еднаш неделно – Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најплатената славна личност за 2020 – Заработила многу повеќе од Роналдо, Федерер и Меси заедно (ФОТО)

Слободен печат

Како да го проверите квалитетот на прашокот за перење кој го користите?

Слободен печат

Колку се богати жените околу Трамп? Пари од моделинг, брендови и разводи – МНОГУ! (ФОТО)

Слободен печат

Многу важни правила за среќно семејство – Внесете благосостојба и љубов во домот уште денес!

Слободен печат

Канје Вест ќе го плати школувањето на ќерката на Џорџ Флојд

Слободен печат

Не поставувајте сами дијагноза – Еден од најголемите митови за високиот притисок

Слободен печат