• серијата

Започна снимањето на втората сезона од серијата „Emily in Paris“

Службено започна снимањето на втората сезона од популарната серија на Нетфликс „Emily in Paris“, а социјалните мрежи веќе се преплавени со фотографии од главната актерка, актерката Лили Колинс на сетот од новите епизоди. Емили се враќа во Париз и Сен Тропе, како и на други локации ширум Франција откако од Нетфликс открија дека првата сезона …

Започна снимањето на втората сезона од серијата „Emily in Paris“ Read More »