Долг фустан и чизми: Џеј Ло ќе ви покаже како се носи најженствената комбинација (ФОТО) - Слободен печат

Долг фустан и чизми: Џеј Ло ќе ви покаже како се носи најженствената комбинација (ФОТО)

Фустаните до глужд со интересен принт се многу популарни овие денови, а на овој тренд не му одолеа ниту Џенифер Лопез.

Пејачката демонстрираше како овој модел се носи на најдобриот начин. Чизмите со високи потпетици изгледаат феноменално во комбинација со токму овој модел на фустан.

профимедиа

Кројот на фустанот е идеален, па така во него нема да ви биде ладно во текот на деновите кога температурите се близу нулата, а во исто време ќе изгледате женствено и елегантно.

Вака стилизирани може да одите каде и да посакате. Аутфитот е прикладен за дневни прилики, кафе со пријателите, па дури и ноќни излегувања.

профимедиа

Облините се нагласени на вистинскиот начин, а благодарение на високите потпетици фигурата делува поиздолжено и повитко.

Аксесоарите како ремен околу половината се добредојдени, бидејќи ќе го нагласат струкот и ќе ја направат фигурата визуелно поскладна.

Прочитај повеќе

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат

Славната манекенка Карли Клос трпела тортура од семејството на милијардерот поради верата!

Слободен печат

Тајната за прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за коњи! (ФОТО)

Слободен печат

Му го скршила срцето, а не стигнал да ја испрати на вечното почивалиште: Тома ѝ испратил букет бели рози и ја напишал најтажната песна! (ВИДЕО)

Слободен печат

Во брак се 64 години и имаат преку 100 внуци, а ги памтат родендените на сите! (ФОТО)

Слободен печат

Ана Николиќ отпатува во Мароко да сними спот, но не ги заборави обожавателите! Им испрати жешка фотка! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

five × one =

Прочитај повеќе

Прва фотографија по породувањето: Српската пејачка Сека Алексиќ не ја симнува насмевката од лицето, а погледнете што напиша за малиот Јован! (ФОТО)

Слободен печат

Здрав колач со чиа семе и чоколадо

Слободен печат

Не сте виделе ваква баба: Има 63 години, а изгледа како да има 23! (ФОТО)

Слободен печат

Девет работи кои ќе ви се случат доколку се впуштите во врска со најдобриот пријател!

Слободен печат

Кој би рекол: Познатиот актер ги допирал, ги гризел…. (ФОТО)

Слободен печат

Симптоми кои откриваат каква несоница ве мачи

Слободен печат