Брза, лесна и преубава фризура идеална за летните горештини (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоЖенаМагазинУбавина

Брза, лесна и преубава фризура идеална за летните горештини (ВИДЕО)

Во летото не знаете како да се справите со вашата коса? Кога е пуштена сте препотени, кога е фатена, не знаете како да ја средите? Погледнете!

Ви нудиме одличен предлог како може да направите идеална летна фризура, без многу напор и без да поседувате специјални вештини.

Таа е како измислена за летните горештини, а можете да ја носите и во секојдневни и во посвечени пригоди. Погледнете…

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close