Актерката воодушеви со изборот: Совршен стајлинг за есенските денови (ФОТО) - Слободен печат

Актерката воодушеви со изборот: Совршен стајлинг за есенските денови (ФОТО)

Актерката Пријанка Чопра има одлично чувство за мода, а нејзините комбинации на облека се за чиста десетка.

Пред некој ден таа беше фатена од папараците во одличен аутфит кој е совршен за есенските денови.

профимедиа

Оваа актерка со егзотична убавина, брилираше во сукња и кошула во тонови на есента.

Очилата за сонце, прекрасните обетки и салонките го зачинија ова ефектно модно издание на 37-годишната Индијка.

профимедиа
Прочитајте и...  Беше пример за неверојатна убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Неодоливата Лорен Симпсон и корисни совети како да постигнете совршено тело! (ФОТО)

Слободен печат

Прекрасната Ешли Грем повторно ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан се обиде да го бакне Кание, а тој „ладно“ ја одби! (ВИДЕО)

Слободен печат

Бојата на долната облека кај жените открива каков љубовник е таа во кревет!

Слободен печат

Шабан и Есма беа големи пријатели: Погледнете што напишал тој за неа кога таа почина (ФОТО)

Слободен Печат

Ниту родителите не би ја препознале: Антониа Гиговска го промени изгледот! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

три × два =

Прочитај повеќе

Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Слободен Печат

Шокантни резултати: Повеќе од 10 сексуални партнери – поголем ризик од рак?

Слободен печат

До пролет во топ форма: Диета со здрави јагленохидрати

Слободен печат

Поранешната тинејџерска ѕвезда го запознала својот вереник на рехабилитација! (ФОТО)

Слободен печат

Северина се огласи откако го отстрани презимето Којиќ! (ФОТО)

Слободен печат

Поглед на еден маж кој сака да остане анонимен: Три УЖАСНИ митови за жените!

Слободен печат