• одличен

Шерон Стоун (62) изгледа како девојка: Одличен есенски стајлинг кој ја истакна нејзината фигура! (ФОТО)

Кој би рекол дека таа има 62 години? Шерон Стоун со годините изгледа се подобро, а доказ за тоа се и овие фотографии. Актерката се прошета во жолт фустан и црвени чизми и предизвика воодушевување. Позитивните коментари на сметка на нејзиниот изглед, но и на стајлингот не престануваат да пристигнуваат. Таа е вистински пример како …

Шерон Стоун (62) изгледа како девојка: Одличен есенски стајлинг кој ја истакна нејзината фигура! (ФОТО) Read More »