20 години била зависна од хероин, по една година лекување таа е непрепознатлива (ФОТО)

Поранешата наркоманка Мишел Валас консумирала хероин полни 20 години, а таа се појави и во Џереми Кајл Шоуто каде ги шокираше гледачите со својот испиен изглед.

Таа призна дека е зависна и дека се занимава со проституција, но една година подоцна на социјалната мрежа Тик Ток покажа како изгледа денес и луѓето не можат да поверуваат колку таа се променила.

Наместо слабиот, испиен изглед и сивата кожа, Мишел денес изгледа сосема полно, поздраво и поскреќно.

„Пред една година, по појавувањето во шоуто отидов на рехабилитација и на 01.12.2019 ќе наполнам една година како сум чиста“, објасни таа.

Џереми Кајл Шоуто, инаку, е прекинато во мај оваа година откако еден гостин по гостувањето во ова шоу извршил самоубиство. Набрзо потоа во медиумите излезе и еден од поранешните продуценти на шоуто и откри што се случувало во студиото додека камерите биле угасени.

Прочитајте и...  АКЦИЈА НА СЛОБОДЕН ПЕЧАТ: Нека бидат и вашите деца медиумски ѕвезди маскирани за Денот на шегата!

Наводно на учесниците и оние кои раскажувале за својот трагичен живот им се нуделе алкохол, дрога и слични супстанци, со цел шоуто да е потрогателно и нормално погледано.

Прочитај повеќе

Кај нив нема криза: Викторија и Дејвид Бекам купија луксузен стан во Мајами!

Слободен печат

Има 20 години и заболела од корона: Главните симптоми за кои сите зборуваат, не се сите симптоми

Слободен печат

Елена Ристеска и во самоизолација е секси! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Pearl Jam“ директно во сржта: „Gigaton“ во вистинско време ни укажува на грешките со природата

Михаило Донев

Кучињата трагачи во борбата против коронавирусот: Го препознаваат заразениот пред појавата на симптомите?

Слободен печат

Ирина Шајк фотографирана со новото момче: Манекенката го фати најголемиот „женкар“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Љубов на дистанца: Парот кој се запозна во изолација ја воодушеви јавноста со идејата за состанок (ВИДЕО)

Слободен печат

„Бекстрит Бојс“ се собраа против коронавирусот – Секој од својот дом и го запеаа својот голем хит (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќерката на славните актери сама си ја скрати косата и прослави со фотографии во бикини (ФОТО)

Васко Спасоски

Мадона со синот направи журка во изолација: Вака звучат кога ќе ги здружат силите (ВИДЕО)

Слободен печат

Атрактивната српска пејачка сакаше да направи стој на раце, па „тресна“ на подот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Смислил како да ги нервира роднините дури и на далечина, им испраќа загрижувачки фотографии (ФОТО)

Слободен печат