1.1 C
Скопје

Водителот Огнен ќе го памети овој роденден: Гостите му донесоа подароци, торти, а се заигра и чочек среде емисија! (ВИДЕО)

Очигледно познатиот српски водител Огнен Амиџиќ уште долго ќе ја памети неговата последна емисија, која се сними вчера.

На водителот му беше роденден, а неговите гости во емисијата направија тој да биде незаборавен.

Од нигде-никаде, пејачката Милица Павловиќ се појави во емисијата со подарок, а по кратко време во студиото влегоа и неколкумина трубачи.

Огнен беше буквално позитивно шокиран од изненадувањето кое му го приредија неговите гости.

Погледнете како изледаше тоа:

Прочитајте и...  Како да препознаете дека некој ве лаже? Внимавајте на говорот на телото

Поврзани вести

Наоми Кемпбел ги откажува цигарите и го сподели својот метод: Навистина се обидувам

Слободен Печат

Фановите „полудеа“ по модниот избор на Цеца со животински принт: Велат дека никогаш не изгледала толку добро!

Слободен печат

Кејт Хадсон раскажа за својот татко кој го напуштил семејството кога таа била дете

Слободен Печат

4 хороскопски знаци на кои им претстои период исполнет со среќа и успеси според ѕвездите

Слободен печат

Редок камен со необична сличност со „Cookie Monster“ со вредност од 10.000 долари

Слободен Печат

Лидија Вукичевиќ за Риалда Кадриќ: „Таа беше прекрасна и ведра личност“

Слободен печат

Остави Коментар