4 C
Скопје

ВИДЕО: „Крвавата“ Мајли Сајрус во љубовен занес со Дуа Липа

Поп ѕвездата Мајли Сајрус премиерно го објави музичкото видео за песната „Prisoner“ која ја сними со Дуа Липа.

Во спотот, двете поп ѕвезди се наоѓаат во љубовен занес додека пејат за (не)возвратените емоции.

Тие две пред околу еден месец заедно го снимија музичкото видео за оваа нумера во Њујорк.

Песната „Prisoner“ е вториот официјален сингл од претстојниот студиски албум на поп ѕвездата „Plastic hearts“ кој ќе биде објавен на 27-ми ноември оваа година.

Погледнете го видеото…

Прочитајте и...  Седум генијални начини на употреба на кокосово масло: Помалку масни наслаги на телото и здрава коса

Поврзани вести

„Се чувствував виновен и длабоко посрамотен“: Ентони Хопкинс призна зошто му се препуштил на алкохолот

Слободен печат

ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Слободен печат

Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Слободен печат

ФОТО | Ги извлекле нивните среќни броеви на лотарија за „џек – пот“, а Рејчел и Лиам не го уплатиле добитното ливче!

Слободен печат

Богатата наследничка во долгови: Тамара во 2020 година загубила милиони!

Слободен печат

ФОТО: Максимализам, новиот популарен тренд во уредување на домот

Слободен печат

Остави Коментар