2 C
Скопје

Tag : мајли сајрус

Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајли Сајрус: Користам секс играчки за дизајн на ентериерот

Слободен печат
Светски познатата пејачка Мајли Сајрус во неодамнешното интервју откри дека повеќе ја привлекуваат женските тела отколку машките. Имено, славната пејачка призна дека машките тела не...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајли Сајрус го прослави успехот на новиот албум: Пет недели број 1 на топ листите

Слободен Печат
Нема лимити за Мајли Сајрус кога има причини за прослава. А овој пат причината е одбележување на успехот на нејзиниот седми студиски албум „Plastic Hearts“....
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Мајли Сајрус во соработка со Елтон Џон најавува преработка на песни од „Металика“

Слободен печат
Кога помислувате на хеви – метал музика, сигурно вашата прва мисла не е некоја поранешна Дизни ѕвезда и геј икона? Можеби овој пат треба да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ноа Сајрус: Дали најмалата сестра на Мајли Сајрус ќе ја надмине нејзината ексцентричност?

Слободен Печат
Ноа Сајурс (20) е сестра на поп-ѕвездата Мајли Сајрус која со нејзиниот нов спот и песна, предизвика лавина реакции на социјалните мрежи. Многумина почнаа да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајли Сајрус прозборе за разделбата со нејзиниот поранешен сопруг Лиам Хемсворт

Слободен Печат
Ѕвездата која се прослави во серијата „Hannah Montana“ во продукција на „Disney“, Мајли Сајрус (28) како да порасна пред очите на јавноста. Постојано ја шокираше...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали Мајли Сајрус конечно стави крај на дрогата и алкохолот?

Слободен Печат
Пејачката Мајли Сајрус проговори за своите проблеми со алкохолот и дрогата, и откри дека конечно решила да се ослободи од овие пороци. Музичката ѕвезда е...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

ВИДЕО: „Крвавата“ Мајли Сајрус во љубовен занес со Дуа Липа

Слободен печат
Поп ѕвездата Мајли Сајрус премиерно го објави музичкото видео за песната „Prisoner“ која ја сними со Дуа Липа. Во спотот, двете поп ѕвезди се наоѓаат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сите ја сметаат за бесчувствителна: Мајли Сајрус, по разводот и љубовните авантури со жени, реши да признае што ја мачи!

Слободен Печат
Мајли Сајрус (27) е позната по тоа што нема влакна на јазикот, но малку изненади во последното интервју во кое зборуваше за распадот на бракот....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајли Сајрус е прилично сигурна дека „ја бркал НЛО“, а „може е и од тревата“!

Слободен печат
Пејачката и глумица Мајли Сајрус тврди дека имала контакт со вонземјани и дека тоа искуство било толку вознемирувачко што со денови не можела да погледне...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Мажите не треба да се соблекуваат голи и да го подигнуваат рејтингот“: Мајли Сајрус се побуни против сексистичкиот коментар на директорот на MTV

Слободен печат
Пејачката Мајли Сајрус јавно се побуни против сексистичкиот коментар кој директорот на MTV ѝ го упатил во текот на неодамнешниот настап. „Барав да ги исклучат...