ВИДЕО | Излезе трејлерот за римејкот на филмот „He’s All That“: Адисон Реј во главната улога

Адисон Реј
Фото: Принтскрин / Youtube

Римејкот на филмот „He’s All That“, во кој глуми Адисон Реј, пристигнува на 27 август, а првиот трејлер њ веќе достапен за фановите.

Премисата на филмот е веќе позната: Адисон ја игра Паџет, чиј живот во средношколските денови е совршен.

Таа е популарна инфлуенсерка со огромен број следбеници, а бидејќи нејзиното момче е голема поп -ѕвезда, сите и завидуваат. Но, откако го фати како ја изневерува во живо на Инстаграм, таа станува вирална од погрешни причини.

За да ја подобри својата репутација, Паџет ризикува да се обложи дека со дипломирањето може да претвори несоцијален пријател од класата на Камерон во посакуван дечко.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CinemaStellar (@cinemastellar_)

Проблемот настанува кога таа навистина се вљубува во него и сфаќа дека никој не е баш како што изгледа на социјалните мрежи, а најмалку таа самата.

Видео на денот